TwójMielec – portal lokalny

Portal lokalny o Twojej okolicy

III Rundka Rowerowa z Powiatem Mieleckim to kolejna już edycja lubianego przez miłośników dwóch kółek wydarzenia. Impreza adresowana jest do wszystkich, którzy cenią aktywne spędzanie wolnego czasu, zwłaszcza w formie zabawy. Całość wystartuje 1 sierpnia.
Rundka Rowerowa to rekreacja, w której jednak nie zabraknie znamion rywalizacji. W tym roku główną nagrodą jest hulajnoga elektryczna ufundowana przez firmy Martom Skup Złomu i SM Recykling. Nowych właścicieli znajdą również dwa rowery miejskie zakupione przez Galerię Navigator oraz dwa rowery dla dzieci od Gardner Aerospace i Multi-Dent Magdalena Tokarska-Giszter. Na tym pula wygranych nie kończy się – nie zabraknie innych nagród rzeczowych oraz wartościowych voucherów.

Zasady

W zabawie może wziąć udział każdy, kto ma rower, pozytywną energię i podstawowe umiejętności nawigacji i czytania map. Start i pierwszy punkt trasy znajduje się przed głównym wejściem do Galerii Navigator. Do pokonania będzie 20 kilometrów, w czasie których zaliczyć trzeba kilka punktów kontrolnych. W tym roku nie będzie pieczątek i zdjęć – organizatorzy przygotowali coś ekstra.